• RSMP: 30 Rajd Rzeszowski 2021

• Rally di Roma Capitale 2021: Kołtun i Pleskot w górnej części tabeli na mecie

Aktualności

Ostatnie testy przed Rajdem Żemaitija 2021

Ostatnie testy przed rozpoczęciem sezony w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Więcej >

Zmiana terminu Rajdu Nadwiślańskiego 2021

Start Rajdu Nadwiślańskiego który miał rozpocząć rywalizację w Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski został przeniesiony na 16-18 lipca.

Więcej >

Otepää Talveralli: Pierwszy start Jarka Kołtuna i Irka Pleskota w 2021 roku

Pierwszy rajd w tym sezonie Otepää Talveralli w Estonii został rozegrany w idealnych zimowych warunkach. Ekipa C-Rally z Jarkiem Kołtunek i Irkiem Pleskotem ukończyła rajd w dobrych nastrojach testując samochód przed kolejnymi startami.

Więcej >

Rajd Rzeszowski - Tomek i Damian na 6 miejscu w "generalce"

Tomek Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5) ukończyli 24.Rajd Rzeszowski na 6. miejscu w klasyfikacji generalnej. Załoga TIGER Rally Team zdobyła punkty do klasyfikacji RSMP i kończy półmetek sezonu w bardzo dobrych nastrojach.

Więcej >

Rajd Rzeszowski - C-Rally na półmetku sezonu

24. Rajd Rzeszowski jest czwartą rundą LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na liście startowej znalazło się 70 załóg. Do walki o punkty przystępują Tomasz Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5), wspierani przez Akademię Rajdową C-Rally.

Więcej >

Rajd Polski 2015: Krzysztof Hołowczyc i Jarosław Kołtun na mecie polskiej rundy mistrzostw Świata

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja (Ford Fiesta R5) ukończyli Rajd Polski, siódmą rundę Mistrzostw Świata, na 10. miejscu w klasyfikacji WRC2. Rywalizujący w tej samej klasie Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot (Ford Fiesta R5) na mecie w Mikołajkach cieszyli się z 11. poyzcji. Z rajdem już podczas pierwszego etapu pożegnali się Radek Raczkowski i Szymon Gospodarczyk (Ford Fiesta R5).

Więcej >

Rajd Polski 2015: trzy załogi WRC2 Akademii Rajdowej C-Rally

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym sezonie Akademia Rajdowa C-Rally wspiera trzy załogi podczas Rajdu Polski, siódmej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata. Obok niezwykle doświadczonego Krzysztofa Hołowczyca wystartują również Radek Raczkowski i Jarosław Kołtun. Wszystkie załogi zgłoszone zostały w kategorii WRC2, wszystkie pojadą Fordami Fiesta R5.

Więcej >

Rajd Kaszub 2015: nadmorska runda pełna wyzwań

Po solidnym treningu, dwie załogi Akademii Rajdowej C-Rally przystępują do walki o punkty Mistrzostw Polski w Rajdzie Kaszub. Trzecia runda RSMP 2015 rozpoczęła się odcinkiem testowym na nabrzeżu promowym przy Martwej Wiśle. Tomasz Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5) zaliczyli dwa przejazdy, Filip Nivette z Kamilem Hellerem (Ford Fiesta R5) na trasie pokazali się tylko raz.

Więcej >

Rally Utena 2015: szybko, szybciej, siódme miejsce Jarka i Irka

Jarek Kołtun i irek Pleskot (Ford Fiesta R5) zajęli siódme miejsce w klasyfikacji generalnej oraz szóste w swojej klasie podczas Rally Utena, stanowiącgo trzecią rundę Rajdowych Mistrzostw Litwy. Załoga NB Quality RT na szutrowych odcinkach za północną granicą przygotowywała się do lipcowego Rajdu Polski. Ekipa Akademii Rajdowej C-Rally w tym tygodniu wybiera się do Gdańska na Rajd Kaszub, w przyszłym do Olsztyna (Rajd Warmiński).

Rally Utena 2015: treningowy start Jarka Kołtuna i Irka Pleskota

W ramach przygotowań do Rajdu Polski, załoga Akademii Rajdowej Jarosław Kołtun/Ireneusz Pleskot (Ford Fiesta R5) wystartuje w Samsonas Motorsport Rally Utena 2015, trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Litwy. Zawody z bazą w Utenie, 30-tysięcznym mieście na północno-wschodnim krańcu Litwy, składają się z 11 odcinków specjalnych, rozgrywanych na przepięknych nawierzchniach szutrowych, o całkowitej długości 143 kiliometrów.