• Kołtun/Pleskot (Ford Fiesta R5) - 7 załoga WRC2 w Rajdzie Szwecji 2015

• Arctic Rally 2015 - po raz pierwszy na śniegu z Fiestą R5

Aktualności

Wales Rally GB - pracowite testy w Bieszczadach

Na odcinkach Rajdu Walii Wielkiej Brytanii Akademię Rajdową C-Rally reprezentować będą dwie załogi. W klasyfikacji WRC2 walczyć będą Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot (Ford Fiesta R5). Aron Domżała i Kamil Heller (Citroen DS3 R3T) rywalizować będą w Junior WRC. Przed ostatnią rundą zespół C-Rally przeprowadził dwudniowe testy w Bieszczadach.

Więcej >

Rajd Dolnośląski - Tomek i Damian na podium

Tomek Kasperczyk i Damian Syty zajęli 2 miejsce w 24. Rajdzie Dolnośląskim - ostatniej rundzie RSMP. Dla krakowsko-bielskiego duetu jest to pierwsze w karierze podium. W punktacji na koniec sezonu zajęli 6 pozycję. Sławek Ogryzek i Jakub Wróbel wywalczyli 4 miejsce w klasie 6 i 17 w klasyfikacji generalnej.

Więcej >

Wojtek Chuchała i Sebastian Rozwadowski - Mistrzowie Polski

Wojtek Chuchała i Sebastian Rozwadowski zostali Mistrzami Polski sezonu 2014 już po pierwszym etapie 24. Rajdu Dolnośląskiego. Załoga Forda Fiesty R5, wspierana przez Akademię Rajdową C-Rally mogła świętować tytuł już na OS2. Kolejny duet: Tomasz Kasperczyk i Damian Syty zakończyli pierwszy dzień na 3 miejscu w generalce. Z kolei Sławek Ogryzek i Jakub Wróbel zajęli 4 miejsce w klasie 6 i 17 w generalce.

Więcej >

Trzy załogi C-Rally w Rajdzie Dolnośląskim

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5), Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim (Ford Fiesta R5) oraz Słamowir Ogryzek z Jakubem Wróblem (Peugeot 208) walczyć będą o punkty w ostatniej 7. rundzie tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załogi wspierane przez Akademię Rajdową C-Rally stoją przez ogromnym wyzwaniem.

Więcej >

Rajd Dolnośląski - W Kłodzku poznamy Mistrza Polski

24. Rajd Dolnośląski będzie siódmą, ostatnią tegorocznych rajdowych Mistrzostw Polski. Na odcinkach specjalnych wokół Kłodzka i Polanicy-Zdroju rozstrzygnie się pasjonująca walka o tytuł mistrzowski. Na prowadzeniu punktacji RMSP znajdują się Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski (Ford Fiesta R5). Załoga wspierana przez Akademię Rajdową C-Rally o 26 punktów wyprzedza swoich głównych konkurentów: Grzegorza Grzyba i Daniela Siatkowskiego (Ford Fiesta R5).

Więcej >

Rajd Polski 2014 - Jarek Kołtun/Irek Pleskot na 18. miejscu w Rajdzie Polski 2014

Jarosław Koltun i Ireneusz Pleskot (Ford Fiesta R5) zajęli 18. miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Polski 2014, siódmej rundy Mistrzostw Świata. Duet C-Rally był jednocześnie 7. w klasyfikacji WRC2 i najlepszy wśród polskich załóg. Aron Domżała i Przemek Zawada (Citroen DS3 R3T) finiszowali na siódmej pozycji w Junior WRC.

Rajd Polski 2014 - Sołowow out, Kołtun i Domżała jadą dalej

Piątek okazał się pechowy dla duetu Michał Sołowow/Maciek Baran. Załoga Synthos Cersanit RT jadąca Fordem Fiestą WRC obsługiwaną przez C-Rally dachowała na 5 odcinku specjalnym. Uszkodzenia auta nie pozwoliły kontynuować jazdy. Walczący w kategorii WRC2 Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskto (Ford Fiesta R5) zajmują 9. miejsce. Aron Domżała i Przemek Mazur (Citroen DS3 R3T) plasują się na 10. pozycji w klasie Junior WRC.

Rajd Polski 2014 - meta etapu w komplecie

Wszystkie trzy załogi w komplecie zameldowały się na mecie pierwszej sekcji pierwszego etapu Rajdu Polski 2014. Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta WRC) plasują się na 17 pozycji w klasyfikacji generalnej. Jarosław Kołtun wraz z Ireneuszem Pleskotem (Ford Fiesta R5) zajmują 28. miejsce w generalce, 9. wśród załóg WRC2. Walczący w kategorii Junior WRC Aron Domżała z Przemkiem Zawadą (Citroen DS3 R3T) po czwartkowej części sklasyfikowani zostali na 9 miejscu.

Rajd Polski 2014 - duże wyzwanie dla C-Rally

Rajd Polski 2014, siódma runda Rajdowych Mistrzostw Świata, będzie wyjątkową imprezą dla C-Rally. Pod opieką kieleckiej ekipy będą trzy samochody, w tym Ford Fiesta WRC Michała Sołowow i Maćka Barana. Mechanicy C-Rally obsługiwać bęą również auto Jarka Kołtuna i Ireneusza Pleskota (Ford Fiesta R5), a także Citroena DS3 R3T duetu Aron Domżała/Przemysław Mazur. Zapraszamy do kibicowania naszym załogom.

Rajd Karkonoski 2014 - Kolejna wygrana Wojtka Chuchały

Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski (Ford Fiesta R5) wygrali 29.Rajd Karkonoski - trzecia rundę RSMP.
Załoga kolejnej Fiesty R5, Tomasz Kasperczyk i Damian Syty wywalczyli 6.miejsce w "generalce".